W prestiżowej poznańskiej dzielnicy powstało zaciszne i elitarne miejsce. To właśnie tutaj tradycja przeplata się z wysokiej klasy rozwiązaniami.


Wille Marysieńki to nowoczesny kompleks dziewięciu domów w zabudowie szeregowej usytuowany w samym sercu poznańskiego Piątkowa. Dzięki otoczeniu przyrody, nawet w centrum miasta odpoczniesz od codziennego zgiełku.


Wille Marysieńki noszą cechy typowych willi miejskich kojarzonych z wysokim standardem wykonania i atrakcyjną okolicą. Dają poczucie komfortu i bezpieczeństwa, zachowując największe atuty jednorodzinnego domu i osiedla - świetna lokalizacja, poczucie prywatności i swobody - wszystko za sprawą sąsiadującej zabudowy jednorodzinnej. Projekt ten zapewnia życie w wyjątkowych, zacisznych domach w zabudowie szeregowej zintegrowanych z infrastrukturą nowoczesnego osiedla.

Nasza kameralna inwestycja zlokalizowana jest na Piątkowie, jednym z chętniej zamieszkiwanych rejonów Poznania. Lokalizacja zacisznych domów Wille Marysieńki dzięki bliskości PST umożliwia szybką komunikację z centrum miasta. Równie szybko dojechać można własnym samochodem a dzięki sieci dróg rowerowych również na rowerze.

Zamknięte osiedle dziewięciu domów w zabudowie szeregowej, prywatne ogródki, wideodomofon, fotowoltaika, pompy ciepła.


Wille Marysieńki - nowocześnie, luksusowo, przytulnie, rodzinnie, w otoczeniu zieleni – skrojone idealnie na miarę wymagającego klienta.


 

Myślisz o nowym
domu?

Porozmawiajmy!


ZAPRASZAMY DO KONTAKU »
parallax background